KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327442

nr 1332 7442

Signerad Gerhard, Kulla vid spis. Olja på duk, 64x52 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:06:54